Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zapínání pro širší náramnek

1. 2. 2009
sity naramek

Možná Vás také postihla šicí mánie a občas nevíte jak šitý šperk zakončit. Šité šperky jsou pracnější, ale mají své kouzlo. Stačí trošku improvizovat a úplně obyčejný Flat Herringbone Stitch poslouží k vytvoření originálního kousku.

Kliknutím na šipku na obrázku pustíte video s instrukcemi ke stehu Flat Herringbone Stitch.

Stehem Flat Herringbone Stitch jsem ušila pásek cca 17 cm dlouhý a 1,5 cm široký. K pásku jsem přišila obyčejné kaloty.

kalota

Kalotu jsem přišila ke 4 korálkům – uvázala jsem na vlasec korálek, provlékla jehlu kalotou, jehlu jsem protáhla skrz dva korálky v ušitém pruhu (směrem dolu), v dalším kroku jsem provlékla jehlu skrz dva sousedni korálky (směrem nahoru) zpět ke kalotě. Opět jsem protáhla jehlu kalotou a korálkem uvnitř. Tento postup jsem opakovala cca 4×. Po zakončení vlasce jsem kalotu zacvakla a připevnila zapínání.

kalota

Postup jsem opakovala i na druhé straně. Jen jsem mezi kalotu a zapínání přidala spojovací kroužek s kouskem řetízku. Na řetízek jsem naketlovala různé korálky. Řetízek – ozdobný střapeček ozvláštní jinak jednoduchý náramek.

Podělte se o své výrobky prostřednictvím naší FOTOGALERIE stačí se jen zaregistrovat a začít vkládat. Vámi vložené fotky lze posílat i jako elektronické pohlednice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krecek

(katkahankaivca.blog.cz, 21. 8. 2010 12:44)

to je moc krásný