Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims 2: Životní příběhy

22. 2. 2008


The Sims 2: Životní příběhy

Pokud milujete hry typu The Sims pak vám Electronic Arts udělal velkou radost s nedávno vydaným titulem The Sims Životní příběhy (Life Stories). Tento titul ke svému spuštění nepotřebuje hlavní hru The Sims 2 ani žádný její datadisk.

Novinkou, která byla od začátku pro tuto hru navržena je možnost hrát hru i na notebooku. Jak po stránce technické (odlehčená grafika, možnost hrát v okně), tak co se týká ovládání (zkratky a automatická pauza pro spuštění či ukončení hry při každém otevření a zavření vašeho laptopu).

Electronic Arts, již teď představuje na svých stránkách další dvě hry ze série Příběhů The Sims

Jedním z nich je The Sims Příběhy mazlíčků, které by měli vyjít 29. června v češtině a předobjednat si je můžete za 1199,- Kč. V této hře budete cvičit a pečovat o své kočičky a pejsky. Také s nimy můžete jít na procházku a vše co k péči o zvířátka patří. Hru půjde hrát dvěma skvělými způsoby. V novém a poutavém módu příběhu budete postaveni před řadu výzev v podobě soutěže o 1. místo v místní soutěži mazlíčků a zvládnutí krocení různých zvířecích povah. Na cestě za dosažením stanovených úkolů můžete rovněž odemykat řadu odměn. V klasickém módu s otevřeným koncem si vytvoříte své Simíky a jejich mazlíčky, postavíte jejich domovy a naučíte svá zvířátka různým kouskům. Vy rozhodnete, jak se jejich příběhy rozvinou.

Dalším dílem bude hra z názvem The Sims Příběhy trosečníků.

Tentokrát budou vaši Simíci vyplaveni na tropickém ostrově. Na vás bude, pomoct jim rozjet nový život v neprobádáném ráji. Hra The Sims Příběhy trosečníků půjde hrát opět dvěma skvělými způsoby. V novém a poutavém módu příběhu budete objevovat ostrov, vybudujete přístřešek, a naučíte se hledat potravu. Na cestě za dosažením stanovených úkolů můžete rovněž odemykat řadu odměn. V druhém klasickém módu s otevřeným koncem si vytvoříte své Simíky a určíte jak se jim bude dařit v jejich novém ostrovním domově. V prostředí, kde může být na pláž vyplaveno cokoli a kdokoli, rozhodnete o tom, jak se jejich příběh rozvine.

The Sims Příběhy trosečníků budou na pultech našich obchodů v zimě 2008.

Zde je pár obrázků ze hry The Sims Životní příběhy.

KAŽDÁ HRA V řAD? PRODUKT? SIMS ŽIVOTNÍ PřÍB?HY – JE SAMOSTATNÝM PRODUKTEM A NEPODPORUJE DATADISKY ČI ROZŠÍřENÍ Z KOLEKCE HER SIMS NEBO SIMS 2.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář