Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims 2: Free Time

22. 2. 2008

The Sims 2: Free Time

Jak již samotný název napovídá – Invaze Simů pokračuje, což znamená na jedné straně velmi výnosný byznys, na druhé příjemné chvíle strávené s virtuálními postavičkami, které ožívají v nejedné domácnosti po celém světě.

Podtitul Free Time neznamená nic jiného, než trávení volného času různou zábavou a koníčky. Tento rozšiřující datadisk bude obsahovat různé aktivity, které zpestří Simům jejich životy. Například ruční práce – šití plyšových medvídků nebo práce s hlínou a s tím spojená tvorba keramických předmětů, vylepšování automobilu, sportování (basketbal, fotbal), vaření, sledování přírody, chytání různého hmyzu nebo sbírání květin, hraní na housle či starání se o dům a zahradu a mnoho jiného, takže o zábavu bude rozhodně postaráno a vaši Simové si budou moci pořádně zadovádět a vy samozřejmě s nimi. Jejich produkty, ať už uměleckého nebo řemeslného rázu, budou moci porovnávat s ostatními na různých soutěžích, či je rovnou prodávat a hlavně postupně získávat dovednosti a zdokonalovat se v té určité aktivitě, kterou s nimi budete provádět.

Váš volný čas se propojí s volným časem Simů a společně tak budete moci trávit odpočinkové chvíle různými aktivitami či sporty

Nebudou chybět ani nové předměty jako basketbalový koš, hrnčířské kolo, stůl na kreslení či modely železnic pro zaryté fanoušky mašinek. V neposlední řadě nebude ochuzena ani šatní skříň a vaši virtuální přátelé, tak nebudou muset baletit v roztrhaných teplákách a vytahané mikině, ale obléknou si na danou činnost vhodný obleček.

Datadisk svým pojetím, tématem a ztvárněním určitě nezaostane před svými předchozími tituly a spolu se svými Simíky strávíte u monitorů zábavné chvíle. Zatím se bude jednat o další přídavek do základní hry The Sims 2, ale za nějaký čas bychom se měli dočkat i dalšího, už třetího, kompletního pokračování, ale nato času ještě dost.

The Sims 2: Free Time vychází pro PC už 22. února tohoto roku a život Simů tak bude zase o něco obohacen.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář