Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims 2: Šťastnou cestu

22. 2. 2008


The Sims 2: Šťastnou cestu

Již v nemnohém zmiňovaní Electronic Arts přicházejí s dalším bonbónkem na již takhle velký a hlavně komerčně nabytý dort jménem The Sims 2, který již bezpochyby nemálo let doplňuje pokladnu EA největším dílem. Produktová expanze se tentokrát trefila přímo do černého. Hráči a převážně hráčky jsou po strastiplných cestách za dobrodružstvím a objevováním památek, ležením na pláži, plavbou v moři a poflakováním se v hotelovém bazénku vcelku vyčerpaní, ale na další ´relaxační´ dovolenou si již nemůžou dovolit. Dovolit si pak můžou vytáhnout z kapsy, alespoň menší hrtsku peněz na něco zcela jiného. Proč by totiž měli dále cestovat v reálu, když si doma u počítače v klidu užijí nové Simíky, které právě díky těmto příčinám byli logicky přesunutí spolu s datem vydání těsně za konec prázdnin. Prázdniny tak nekončí a spolu se Sims: Šťastnou cestu, v anglickém originále ( The Sims: Bon Voyage ), můžete znovu navštívit starobylé památky, či se jen tak povalovat na pláži.

S tou pláží to však nemůžeme brát vážně. Vždyť jsme v dalekých zemích, kde se celá staletí tvořila místní obyčeje. Proto je hlavní prioritou nových Simů právě vypravování se za novými objevy a poznávání místních tradic. Vcelku pěkná, ale již stejně pěkně ohraná grafika z prvních screenů napovídá, že se octnete v exotických lokacích na Blízkém východě. Konkrétně je pak jedna z možností i Japonsko. K ubytování pak poslouží luxusní hotel kde je jen na Vás jestli se položíte do odpolední chrupky a z relaxujete ochablé síly, nebo s chutí vyrazíte kempovat do nedalekých skalních útvarů, hor.

Šestý ´expansion pack´ nenabízí nic moc nového. Mluvím o stále stejné grafice, stejné nabídce, stejných možnostech. Plusem jsou pak opět nové předměty a časem zabrouzdáme i vstříc novým informacím. Když vše obrátím na správnou míru, je z Bon Voyage, zase jen malé doplnění, které má EA přihrnout více peněz. Potěší pouze nové lokace, nové zvyky a prostě zase něco nového. Předem však uvádím, že pokud nejste skalní příznivec Simsů, je lépe se této hře obloukem vyhnout.

Výrobce: Maxis
Vydání ve světě: 3. čtvrtletí 2007
Vydání v ČR: 3. čtvrtletí

Multiplayer: Ne
Oficiální stránky http://thesims2.ea.com/about/ep6_index.php

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář