Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis od dcery...

18. 1. 2008

    Dopis od dcery


Matka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst následující text:

Milá maminko,
je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým četným tetováním, piercingem a především jeho krásnou motorkou! Ale to ještě není všechno mami, jsem konečně těhotná, a Abdul říká, že budeme mít krásný život a to je taky můj sen. Když jsem zjistila, jak mi marihauna dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde heroin nebo koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdulovi trochu ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat i sama.
Doufám, že Tě budu moci brzy navštívit, abys poznala svého vnuka.

Tvá milovaná dcera

P.S. Nic z toho není pravda, jsem u sousedů. Chtěla jsem Ti jen říct, že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které je v nočním stolku :o))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

no tak to nevím..

(hahu, 15. 12. 2008 18:26)

nechtěla bych.........

:-)

(Onetka, 8. 11. 2008 17:44)

No, ikdyž mi moc lichotíte, tak to není situace z mého života... abych pravu řekla, ještě studuji a děti žádné nemám! :-) ale díky. Pokusím se sem zase něco hodit! :)

fak dobry

(misa , 8. 11. 2008 17:13)

vas dopis zaujal mne moji maminku ktera si to cetla a moji kamaradku doufam ze as zase s moji kamaradkou prideme na vas veb tak tu bude novy dopis